Vedení školy
- ředitel: Mgr. Bc. Daniel Kaiser (personalistika, plánování, kontrolní činnost)
- statutární zástupce ředitele: Mgr. Bc. Daniel Absolon (pedagogika, suplování, organizace akcí, kurzy, výlety, testování, evidence, vysvědčení, BOZP)
- zástupkyně ředitele: Mgr. Bc. Yvetta Nejtková (třídní knihy a výkazy, hospitace, vnitřní předpisy, školní kronika, správní řízení)
- ekonomka: Eva Jeřelová (doplňková činnost, pronájmy, rozpočty, granty)
Rozšířené vedení školy (střední management):
- Metodik 1. stupně: Mgr. Kateřina Lázničková (pomůcky, učebnice, mentorství, zápisy z TS)
- Metodik pro zápis: Mgr. Lenka Kabelová (příprava zápisu, Odpoledne před školou, srovnávací testy 1. stupně)
- Metodik 2. stupně a koordinátorka ŠVP: Mgr. Daniela Kaudersová (Otevřená škola, učitelská knihovna, praxe studentů na 2. stupni)
- Metodik pro studium a péči o zaměstnance: Mgr. Jan Fialka (uvolňování žáků z výuky, potvrzení o studiu, projektové středy, zápisy z porad, FKSP)
- Metodik pro DVPP: Mgr. Irena Červenková (školení, teambuildingy, praxe studentů na 1. stupni)
- Metodik pro čtenářskou gramotnost: Mgr. Hana Malečková (knihovna, metodická pomoc)
- Metodik pro volnočasové aktivity: Mgr. Andrea Dudrová (kroužky, spolupráce s externisty)
- Metodik pro děti s odlišným mateřským jazykem: Mgr. Hana Pospíchalová
- Vedoucí asistentů pedagoga: Eva Cvrčková (rozvrhy AP, školní parlament, rozhlas)
Koordinátoři:
- koordinátorka IKT1: Ing. Zuzana Kasalová (tablety a notebooky 1.stupně)
- koordinátor IKT2: Mgr. Jiří Valášek (interaktivní tabule a PC ve třídách, tablety 2.stupně, info 2)
- koordinátor IKTW: Bc. Petr Zikeš (web, plán IKT, PC síť, PC kanceláře, kopírky, info 1)
- koordinátoři EV: Mgr. Bc. Jana Adamcová, Mgr. Jiří Brabec (ekol. program, Den Země)
Třídní učitelé
- přípravka – Mgr. Iva Brezinová
- I. Nosorožci – Mgr. Jarmila Kloučková
- I. Orli – Ing. Zuzana Kasalová
- I. Pandy – Mgr. Kateřina Lázničková
- II. Kosatky – Hana Ješkeová
- II. Lvi – Mgr. Veronika Bočkayová
- II. Medúzy – Mgr. Irena Červenková
- III. Chobotnice – Mgr. Blanka Martínková
- III. Impaly – Mgr. Jitka Zikešová
- III. Jeleni – Mgr. Hana Malečková
- IV. Fénixové – Mgr. Lenka Kabelová
- IV. Gaviálové – Zdeňka Effová
- IV. Huculové – Mgr. Anna Kubíčková
- V. Čolci – Mgr. Bronislava Zezulová
- V. Dikobrazi – Mgr. Michal Nedelka
- V. Eoraptoři – Mgr. Dušan Hubač, DiS.
- VI. Albatrosi – Mgr. Jan Fialka
- VI. Bažanti – Ing. Bc. Radana Široká
- VI. Cikády – Bc. Petr Zikeš
- VII. Včely– Mgr. Jiří Brabec
- VII. Zajíci – Mgr. Daniela Kaudersová
- VII. Žirafy– Mgr. Martina Dvořáková
- VIII. Šídla – Bc. Jan Kube
- VIII. Tučňáci – Mgr. Jarmila Bartáková
- VIII. Užovky – Mgr. Jana Adamcová
- IX. Opice – Ing. Ludmila Buráňová
- IX. Papoušci – Milan Telvák
- IX. Rosničky – Mgr. Jiří Valášek
Netřídní učitelé
Mgr. Bc. Daniel Absolon (IX. P) | Kateryna Lavrenko (II. M) |
Ing. Lucie Alali (II. L) | Mgr. Monika Ludlová (V. Č) |
Mgr. Marie Bartůňková (IV. G) | Mgr. Tereza Marková (VIII. Š) |
Ing. Lenka Bílková (VIII. T) | Bc. Jana Mejšnerová |
Mgr. Eva Červeňáková (VII. Ž) | Mgr. Tomáš Mrkva (VII. V) |
Mgr. Andrea Dudrová (VIII. U) | Mgr. Ivana Nebusová (I. O) |
Lucie Effová | Mgr. Bc. Yvetta Nejtková (IX. R) |
Mgr. PhDr. Eva Ferrarová, Ph.D. | Mgr. Kateřina Nováková |
Mgr. Valeriya Golyaková | Mgr. Ladislav Pán |
Bc. Petr Gyarfás | Mgr. Hana Pospíchalová (VI. B) |
Ing. Milena Hrubá, M.A. | Bc. Andrea Saravanan |
Mgr. et Mgr. Andrea Jupová (V. E) | Mgr. Majd Shaker (I. P) |
Bc. Marie Kadlecová (I. O) | Mgr. Michaela Šimánková (IX. O) |
Mgr. Bc. Daniel Kaiser | Ing. Ludmila Štefková (V. D) |
Bc. Jan Klán (VII. Z) | Ing. Kamila Tomčíková (VI. A) |
Mgr. Daniel Kraft (VI. C) | Mgr. Natálie Uhlířová (IV. H) |
Lenka Kubalová (III. I) | Mgr. Václava Zajícová (III. CH) |
Oksana Lasko | |
Asistenti pedagogů
- Eva Cvrčková
- MUDr. Barbora Čáslavková, DiS.
- Ing. Kateřina Friedová
- Mgr. Valeriya Golyaková
- Bc. Petr Gyarfás
- Bc. Alena Hlaváčková
- Marcela Hubačová
- Martin Kubík
- Galina Kratochvílová
- Pavla Kučerová
- Oksana Lasko
- Kateryna Lavrenko
- Kamila Lehovcová
- Bc. Jana Mejšnerová, DiS.
- Bc. Jana Mrvíková
- Markéta Pertová
- Mgr. Taťána Sadirova
- Bc. Andrea Saravanan
- Mgr. Majd Shaker
- Vira Usova
- Mgr. Natálie Uhlířová
Provozní zaměstnanci
- ekonomka: Eva Jeřelová (doplňková činnost, pronájmy, rozpočty, granty
- hospodářka: Michaela Hezinová
pokladní hodiny: Po, St – 7:30 - 8:30 a Út – 15:00 - 16:00
- školník: Roman Štěpanovský
- topič: Aleš Jelínek
- údržbář: Petr Vlasák
- úklid, vrátnice, služba kopírování:
Petra Ajksnerová
Karla Drábková
Yvona Jalovcová
Anna Jandová
Markéta Jeřábková
Jana Karešová
Šárka Pilařová